Lietotne autovadītājiem

Šī lietotne ir būtisks pavērsiena punkts profesionāliem automašīnu kravas transporta autovadītājiem un viņu vadībai.

“ALCS Driver” ir piegādes ķēdes mobilā lietotne, kura autovadītājam nodrošina VIN skenēšanu ceļā. Pašlaik lietotne ir pieejama “Android” (drīzumā arī “iOS”), un “ALCS Driver” izmantošana var jebkuru tālruni pārvērst par lielisku VIN skeneri.

Lietotne ļauj ērtā veidā sistēmā dalīties ar VIN un citiem datiem, piemēram, savākšanas, piegādes laiku, ziņojumiem par bojājumiem. Lietotne darbojas reāllaikā ar iekšējiem un ārējiem piegādātāja partneriem. Visu lauka operāciju var pārvaldīt reāllaikā, sniedzot pārvadātāju apkopoto vienību pierādījumus, ieskaitot pilnu savākšanas un izkraušanas vietu sarakstu, piegādes izsekošanu, konkrētus norādījumus, kontaktus. Citas funkcijas palīdz autovadītājiem veikt ikdienišķās darbības.

Lietotne vadībai mazina grūtības iegūt aktuālo informāciju par piegādātajiem VIN, lai administrētu finanšu dokumentus. Vairs nav vajadzīgs laikietilpīgais darbs, kāds bija jāveic, no klientiem, ražotājiem iegūstot precīzu informāciju par piegādātajiem transportlīdzekļiem, digitālas integrācijas trūkuma dēļ.

ALCS mobilā lietotne instalēšanai ir pieejama izplatīšanas platformās, tā dēvētajos “lietotņu veikalos”, piemēram, “Google Play”, “Apple Store”.

Lietotnei ir ISO 27001 sertifikāts, kā arī profesionālā mobilās aplikācijas pārvaldība palīdz uzņēmumiem aizsargāt savus datus.

VAI VĒLATIES LIETOT MŪSU LIETOTNI?

Aizpildiet veidlapu un mēs jums palīdzēsim