Birka
  • Warning: Undefined variable $selected in /home/frlers/domains/fracht.lv/public_html/wp-content/themes/fracht/template_parts/archive-control-block.php on line 16
    >Jaunumi4
  • Warning: Undefined variable $selected in /home/frlers/domains/fracht.lv/public_html/wp-content/themes/fracht/template_parts/archive-control-block.php on line 16
    >Uncategorized0

SIA “Fracht” saņem Automašīnu loģistikas Uzlecošās zvaigznes balvu

Jaunumi

— Aug 30, 2018

Renatas Šlenderis no SIA “Fracht” saņem Automašīnu loģistikas Uzlecošās zvaigznes balvu Automašīnu loģistikas balvu pasniegšanas ceremonijā – Eiropa 2018!

2018. gada 12. jūnijs Spožā, elegantā ceremonijā Bonnā, Vācijā tapuši zināmi pašas pirmās Automašīnu loģistikas balvas laureāti Eiropā. Brīnišķīgā pasākuma gaitā tika pasniegtas 14 balvas, ar kurām pauž atzinību par izcilību un inovāciju ikvienā importa, eksporta un pēcpārdošanas loģistikas aspektā.

Renāts Slenderis no SIA “Fracht” ieguva Automašīnu loģistikas Uzlecošās zvaigznes balvu. Šī bija speciālā balva, jo tā parādīja atzinību cilvēkam karjeras pirmsākumos, kurš jau paudis dižas idejas, parādījis uzņēmējdarbības garu vai efektivitātes uzlabojumus savā klientu uzņēmumā.

Tiesneši bija pārsteigti par to, kā Renāts veiksmīgi ieviesa platformu, kurā kombinēta tīmekļa lietotņu un sociālo tīklu izmantošanas pieredze un ERP funkcijas. Viņi sacīja, ka SIA “Fracht” ir izveidojusi izcili integrētu un gudru programmatūras risinājumu.

Tiesneši norādīja: “Renatas automašīnu loģistikas nozarē ir inovatīva zvaigzne ar nākotnes prātu”.

Pēc nozares pieredzējušāko speciālistu tiesnešu komandas rūpīgā vērtējuma uzvarētāji saņēma savu prestižo apbalvojumu no kādreizējā “Opel”, “Fiat” un “BMW” automašīnu dizainera Krisa Bengla, klātesot visiem Eiropas automašīnu loģistikas sektora nozīmīgākajiem dalībniekiem.

Sīkāka informācija par visiem uzvarētājiem un finālistiem pieejama šeit.

 

 

PDF versija Balvas 7 laureāta sertifikāts